امروز: جمعه, ۲۴ مرداد , ۱۳۹۹ - - Friday, 14 August , 2020
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 11 مه 2020 | کد خبر : 46491
 • شعارسال:فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه شاهد بازگشت به پیک بیماری کرونا در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهیم بود، گفت: خطر بازگشت دوباره پیک کرونا همچنان وجود دارد.عدالت حاجی پور ۱۹ اردیبهشت در جلسه ستاد پیشگیری از ...

  احتمال بازگشت به پیک بیماری کرونا در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی

  شعارسال:فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه شاهد بازگشت به پیک بیماری کرونا در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهیم بود، گفت: خطر بازگشت دوباره پیک کرونا همچنان وجود دارد.

  عدالت حاجی پور ۱۹ اردیبهشت در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان پارس آباد با بیان اینکه در ۲ ماه گذشته شهرستان پارس آباد در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا موفق عمل کرده است، تصریح کرد: هر چند با زحمات مدافعان سلامت پیک بیماری کرونا در فروردین ماه پشت سر گذاشته شده اما در صورت عادی  پنداشتن شرایط و عدم رعایت توصیه‌های بهداشتی احتمال و خطر بازگشت پیک کرونا دوباره وجود دارد.

  خبر جدید  توانایی‌های نظام و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب تبیین شود

  وی ادامه داد: ما باید مهارت زندگی و انجام امورات در شرایط کرونایی را داشته و فاصله گذاری اجتماعی را تا خروج از وضعیت قرمز شهرستان ادامه دهیم.

  فرماندار شهرستان پارس آباد افزود: جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و اطمینان خاطر از سلامت فردی و عدم اشاعه بیماری و درگیر شدن جامعه، در حال حاضر هیچ نسخه‌ای بهتر از در خانه ماندن و عدم حضور در اماکن پرتردد قابل تجویز نیست.

  خبر جدید  اجرای بیش از ۹ هزار کیلومتر شبکه‌گذاری گاز در استان اردبیل

  رئیس ستاد مبارزه با بیماری کووید ۱۹ شهرستان پارس آباد تاکید کرد: تنها با چند روز خود مراقبتی و ماندن در خانه و رعایت توصیه‌های بهداشتی و درمانی، می‌توان برای همیشه از شر این بیماری اپیدمی راحت شد.

  عدالت حاجی پور سلامت مردم را مهمترین اولویت دستگاه‌های اجرایی شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: برای تامین سلامت مردم و کارکنان، مدیران باید تدابیر و پروتکل‌های فاصله گذاری هوشمند را با دقت و ظرافت لازم پیش بینی نمایند و در صورت محرز شدن عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی احتمال انفصال از پست نیز برای متخلفان خواهد بود.

  خبر جدید  اعتبار 53 پروژه ملی استان اردبیل تامین شد

  وی فاصله گذاری هوشمند را موثرترین راه پیشگیری عنوان و از برخورد با افرادی که جان و بهداشت عمومی را با رفتار بی ملاحظه به خطر میاندازند خبر داد و گفت: این افراد به عنوان تهدیدکنندگان سلامت و بهداشت عمومی تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

  شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از  خبرگزاری  ایسنا ،تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت   ۱۳۹۹،کدخبر:  ۹۹۰۲۱۹۱۳۵۷۹، www.isna.ir

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , ,

 • نظرات کاربران در "احتمال بازگشت به پیک بیماری کرونا در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی"