امروز: جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ - - Friday, 18 June , 2021
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 11 اکتبر 2020 | کد خبر : 47007
 • شعار سال: ناصر عتباتی ظهر امروز با حضور در کشت و صنعت مغان در اردبیل اظهار داشت: اموال و موجودی شرکت کشت و صنعت مغان با حضور بازرسان و کارشناسان مغان بررسی شد و در این زمینه نگرانی وجود ندارد....

  بررسی اموال شرکت کشت و صنعت مغان

  شعار سال: ناصر عتباتی ظهر امروز با حضور در کشت و صنعت مغان در اردبیل اظهار داشت: اموال و موجودی شرکت کشت و صنعت مغان با حضور بازرسان و کارشناسان مغان بررسی شد و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

  وی با اشاره به اینکه پس از پیگیری‌های قوه قضاییه و ورود رئیس قوه قضاییه به موضوع خصوصی‌سازی در حوزه‌های مختلف به خصوص کشت و صنعت مغان، در هیئت داوری با بررسی تمام جوانب و زوایای واگذاری و تخلفات و ایرادات موجود نسبت به ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان رای داده شد.

  خبر جدید  اعتبار 53 پروژه ملی استان اردبیل تامین شد

  رئیس کل دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به برخی گزارشات مبنی بر دو روز تعطیلات در راستای اموال شرکت و سرمایه‌ها و مشکلات موجود ماموریت ویژه به دادستان پارس‌آباد داده شد تا در شرکت کشت و صنعت حضور یابند و از ظرفیت دادستانی و بازررسی و کارشناسان نیز استفاده شود.

  خبر جدید  تاکید استاندار اردبیل بر تعیین تکلیف معادن طرح فروسیلیس خلخال

  عتباتی از استقرار نیروی ویژه در شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد و افزود: اموال و موجودی کشت و صنعت مغان بررسی شد و در این زمینه دغدغه‌ای وجود ندارد.

  وی بیان کرد: پیگیری‌های لازم برای اینکه مشکلی در پرداخت حققوق کارکنان و سایر امور شرکت به وجود نیاید انجام شده تا شرکت روند عادی خود را ادامه دهد.

  خبر جدید  عملیات اجرایی پل قدس اردبیل تا پایان امسال به پایان می‌رسد

  رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: همچنین نماینده قانونی وزارت جهاد کشاورزی نیز در محل شرکت کشت و صنعت مغان مستقر شده است تا امور‌ مربوطه را پیگیری کند.

  شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: ۲۰ مهر۱۳۹۹ ، کدخبر: ۲۳۶۶۵۴۸ ،www.tasnimnews.com

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , ,

 • نظرات کاربران در "بررسی اموال شرکت کشت و صنعت مغان"