امروز: دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹ - - Monday, 25 January , 2021
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 11 اکتبر 2020 | کد خبر : 47007
 • شعار سال: ناصر عتباتی ظهر امروز با حضور در کشت و صنعت مغان در اردبیل اظهار داشت: اموال و موجودی شرکت کشت و صنعت مغان با حضور بازرسان و کارشناسان مغان بررسی شد و در این زمینه نگرانی وجود ندارد....

  بررسی اموال شرکت کشت و صنعت مغان

  شعار سال: ناصر عتباتی ظهر امروز با حضور در کشت و صنعت مغان در اردبیل اظهار داشت: اموال و موجودی شرکت کشت و صنعت مغان با حضور بازرسان و کارشناسان مغان بررسی شد و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

  وی با اشاره به اینکه پس از پیگیری‌های قوه قضاییه و ورود رئیس قوه قضاییه به موضوع خصوصی‌سازی در حوزه‌های مختلف به خصوص کشت و صنعت مغان، در هیئت داوری با بررسی تمام جوانب و زوایای واگذاری و تخلفات و ایرادات موجود نسبت به ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان رای داده شد.

  خبر جدید  افزایش ۴ برابری تولیدات کشاورزی منطقه مغان با بهره‌برداری از طرح پایاب سد خداآفرین

  رئیس کل دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به برخی گزارشات مبنی بر دو روز تعطیلات در راستای اموال شرکت و سرمایه‌ها و مشکلات موجود ماموریت ویژه به دادستان پارس‌آباد داده شد تا در شرکت کشت و صنعت حضور یابند و از ظرفیت دادستانی و بازررسی و کارشناسان نیز استفاده شود.

  خبر جدید  اردبیل با افزایش زباله‌های صنعتی تهدید می‌شود

  عتباتی از استقرار نیروی ویژه در شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد و افزود: اموال و موجودی کشت و صنعت مغان بررسی شد و در این زمینه دغدغه‌ای وجود ندارد.

  وی بیان کرد: پیگیری‌های لازم برای اینکه مشکلی در پرداخت حققوق کارکنان و سایر امور شرکت به وجود نیاید انجام شده تا شرکت روند عادی خود را ادامه دهد.

  خبر جدید  معادن منجمد و غیر فعال استان اردبیل باید مولد شود

  رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: همچنین نماینده قانونی وزارت جهاد کشاورزی نیز در محل شرکت کشت و صنعت مغان مستقر شده است تا امور‌ مربوطه را پیگیری کند.

  شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: ۲۰ مهر۱۳۹۹ ، کدخبر: ۲۳۶۶۵۴۸ ،www.tasnimnews.com

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , ,

 • نظرات کاربران در "بررسی اموال شرکت کشت و صنعت مغان"