امروز: جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ - - Friday, 18 June , 2021
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | کد خبر : 47026
 • شعار سال: شهزاد هوشمندی در پی حادثه پیش آمده توسط ماشین آلات مورد استفاده در مسکن مهر این شهرستان عنوان کرد: به دلیل آسیب دیدن کابل‌های خاکی مخابراتی از نوع «۵۰۰ زوج» با قطعی ارتباطات خطوط تلفن و اینترنت ...

  برطرف شدن مشکل مخابراتی مسکن مهر نمین

  شعار سال: شهزاد هوشمندی در پی حادثه پیش آمده توسط ماشین آلات مورد استفاده در مسکن مهر این شهرستان عنوان کرد: به دلیل آسیب دیدن کابل‌های خاکی مخابراتی از نوع «۵۰۰ زوج» با قطعی ارتباطات خطوط تلفن و اینترنت بیش از ۲۰۰ مشترک خانگی مواجه شدیم.

  وی افزود: با مشارکت کارکنان مخابرات و اهالی شهرک طی عملیاتی طاقت فرسا موانع رفع و تعمیم ارتباطی حاصل شد و هم اکنون هیچ مشکل ارتباطات مخابراتی در این شهرک وجود ندارد.

  خبر جدید  سالانه بیش از 3500مسکن روستایی مقاوم می شود

  رئیس اداره مخابرات شهرستان نمین در ادامه بیان کرد: توسعه ارتباط زیرساختی در روستا‌های مجاور سطح استان یکی از اولویت‌های اصلی مخابرات در نیمه دوم سالجاری با توجه به مقطع کنونی (کرونا) است که امیدوارم با رضایت جمعی عامه مردم حاصل شود.

  هوشمندی ادامه داد: در طول هر برهه زمانی حوادث غیرقابل پیش بینی در پی بروز سوانح ساختمانی همواره امری بدیهی و غیرقابل کتمان به شمار می‌آید لذا لازمه آمادگی وافر برای مجموعه‌هایی همچون مخابرات در مواجه با این رویداد‌ها «فراهم کردن امکانات اولیه و تجهیزات زیرساختی ارتباطی به همراه نیرو‌های متخصص انسانی» است.

  خبر جدید  اردبیل صادر کنننده باتری خودرو

  وی تاکید کرد: توصیه می‌شود نهاد‌های مرتبط با عملیات عمرانی شهرک‌ها و همچنین سایر مناطق قبل از اجرای عملیات حفاری و نظایر آن با اداراتی همچون مخابرات هماهنگی‌های لازم را داشته باشند تا آسیبی به زیرساخت‌ها وارد نشده و مردم نیز با مشکلات مواجه نشوند.

  شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایلنا،تاریخ انتشار:۱۸آبان۱۳۹۹،کدخبر:۹۹۲۳۹۲،www.ilna.news

  خبر جدید  حمایت تمام قد بانک کشاوری از برنامه‌های توسعه‌ای کشور

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , ,

 • نظرات کاربران در "برطرف شدن مشکل مخابراتی مسکن مهر نمین"