امروز: جمعه, ۲۴ مرداد , ۱۳۹۹ - - Friday, 14 August , 2020
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 11 مه 2020 | کد خبر : 46495
 • شعار سال: اکبر بهنامجو در جلسه رسیدگی به مشکلات طرح فروسیلیس خلخال با اشاره به اهمیت طرح در حوزه معادن استان و همچنین میزان سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی طرح اظهارداشت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان با هماهنگی آزمایشگاه مکانیک خاک باید ناحیه ...

  تاکید استاندار اردبیل بر تعیین تکلیف معادن طرح فروسیلیس خلخال

  شعار سال: اکبر بهنامجو در جلسه رسیدگی به مشکلات طرح فروسیلیس خلخال با اشاره به اهمیت طرح در حوزه معادن استان و همچنین میزان سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی طرح اظهارداشت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان با هماهنگی آزمایشگاه مکانیک خاک باید ناحیه صنعتی گزاز خلخال را از نظر زمین‌شناسی مورد بررسی قرار داده و نتیجه را در اسرع وقت به سرمایه‌گذار طرح ارائه کند.

  خبر جدید  مدیران دستگاه های اجرایی استان باید ریسک‌پذیر باشند

  وی با اشاره به شناسایی پنج معدن توسط سازمان صنعت و معدن و تجارت و آماده بودن ۲ معدن در استان و هماهنگی یک معدن دیگر در استان زنجان بیان‌کرد: تکلیف ۲ معدن شناسایی شده دیگر در استان اردبیل برای طرح فروسلیس خلخال مشخص می‌شود تا این طرح در اسرع وقت بتواند عملیات اجرایی خود را آغاز کند.

  خبر جدید  دستور تخلیه اضطراری روستاهای حاشیه رودخانه‌ها در خلخال صادر شد

  با هماهنگی و پیگیری‌های انجام شده از طرف استانداری اردبیل تمامی تمهیدات لازم برای واگذاری ناحیه صنعتی گزاز خلخال به سرمایه‌گذار طرح از طرف شرکت شهرک‌های صنعتی استان انجام گرفته و ناحیه مذکور آماده برای عقد قرارداد هست.

  شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از سایت خبری ماین نیوز ، تاریخ انتشار ۳۰  فروردین    ۹۹، کد خبر:   ۵۰۰۷۸، www.minews.ir

  خبر جدید  توانایی‌های نظام و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب تبیین شود

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , ,

 • نظرات کاربران در "تاکید استاندار اردبیل بر تعیین تکلیف معادن طرح فروسیلیس خلخال"