امروز: جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹ - - Friday, 5 June , 2020
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 28 مه 2019 | کد خبر : 41443
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، مسعود امامی یگانه بعد از ظهر امروز در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای آبی بیگلو و کورائیم اظهار داشت: تسهیلاتکم بهره با هدف تحقق درآمد پایدار به ...

  تسهیلات‌کم بهره با هدف تحقق درآمد پایدار به شهرداری‌های اردبیل اختصاص می‌یابد

  به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، مسعود امامی یگانه بعد از ظهر امروز در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای آبی بیگلو و کورائیم اظهار داشت: تسهیلاتکم بهره با هدف تحقق درآمد پایدار به شهرداریهای اردبیل اختصاص مییابد که در این زمینه پیگیریهای لازم توسط شهرداران باید انجام شود.

  وی با اشاره به این که ارائه تسهیلات توسط شهرداریهای کشور در دستور کار قرار گرفته است بیان کرد: برای بهرهگیری از ظرفیتهای استان استفاده از این تسهیلات محسوس است و در این زمینه باید همه شهرهای استان از آن استفاده کنند و اولویت توزیع اعتبارات کمک به توسعه شهرهای کوچک باشد.

  سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: رفع مشکلات و موانع موجود شهرها و روستاهای کوچک با همکاری و همدلی دهیاریها و شهرداریها اولویت اساسی است و در این زمینه اهمیت به اجرای پروژههای شهرهای مربوطه در دستور کار قرار گرفته است.

  خبر جدید  روایت تسنیم از جزئیات جدید مرگ تلخ یک هوادار فوتبال اردبیلی+فیلم

  امامییگانه با تاکید بر ارائه برنامههای پیشنهادی از سوی شهرداریها و دهیاریهای استان برای مدیریت بهینه پسماند تصریح کرد: دستگاههای مربوطه عضو کارگروه مدیریت پسماند استان و شهرستانها نیز در این زمینه باید طرحهای خود را ارائه دهند تا با اجرای این طرحها زمینه برای پیشبرد اهداف در این بخش فراهم شود.

  خبر جدید  ۴۰ همایش پیاده‌روی در لحظه ورود امام(ره) به میهن در اردبیل برگزار می‌شود

  وی تصریح کرد: اهمیت به توسعه پایدار اشتغال روستایی و جلوگیری از مهاجرت معکوس یک اولویت اساسی و مهم برای ما است که در نظر داریم از ظرفیت دهیاریها و شهرداریها برای تحقق این مهم استفاده میشود که برنامهریزی در این زمینه مبنای کار قرار گرفته است.

  انتهای پیام/ ع


  منبع :: تسهیلات‌کم بهره با هدف تحقق درآمد پایدار به شهرداری‌های اردبیل اختصاص می‌یابد

  خبر جدید  خدمات رسانی گروه جهادی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مناطق سیل زده به روایت تصویر
  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها :

 • نظرات کاربران در "تسهیلات‌کم بهره با هدف تحقق درآمد پایدار به شهرداری‌های اردبیل اختصاص می‌یابد"