امروز: جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ - - Friday, 18 June , 2021
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | کد خبر : 47022
 • شعار سال: در جریان سفر اعضای کمیسیون کشاوری مجلس شورای اسلامی به استان اردبیل که با حضور معاون اعتباری بانک کشاورزی انجام شد، عضو هیات عامل این بانک بر حمایت کامل از تمامی طرح های توسعه ای و کشاوری ...

  حمایت تمام قد بانک کشاوری از برنامه‌های توسعه‌ای کشور

  شعار سال: در جریان سفر اعضای کمیسیون کشاوری مجلس شورای اسلامی به استان اردبیل که با حضور معاون اعتباری بانک کشاورزی انجام شد، عضو هیات عامل این بانک بر حمایت کامل از تمامی طرح های توسعه ای و کشاوری کشور تاکید کرد.

  مسعود جلالیان معاون اعتباری و عضو هیات عامل بانک کشاورزی با تاکید بر اینکه این بانک با افتخار در کنار مردم و کشاورزان است، تصریح کرد: برای پرداخت تسهیلات در زیربخش های کشاورزی به ویژه در بخش صنایع تبدیلی ، هیچ محدودیت مالی نداریم و با افتخار برای تحقق اهداف اقتصادی در حوزه کشاورزی از سرمایه گذاران و کارآفرینان این بخش به ویژه در زیر بخش صنایع تبدیلی استقبال می کنیم.

  خبر جدید  توانایی‌های نظام و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب تبیین شود

  در جریان این سفر، سیدجواد ساداتی نژاد رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و اکبر بهنام جو استاندار اردبیل نیز با تاکید بر این مطلب که تحقق اهداف مهم در بخش کشاورزی با همکاری و تلاش شایسته بانک کشاورزی همراه است، به طور ویژه از اقدامات و عملکرد این بانک قدردانی کردند.

  استاندار اردبیل ضمن تشریح پتانسیل های بخش کشاورزی استان و طرح انتظارات مورد هدف، به صورت ویژه از عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد.

  خبر جدید  اعتبار 53 پروژه ملی استان اردبیل تامین شد

  همچنین رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از همکاری صمیانه بانک کشاورزی گفت: تحقق اهداف مهم در بخش کشاورزی با همکاری و تلاش شایسته بانک کشاورزی همراه است.

  این سفر دو روزه اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به استان اردبیل با همراهی معاونان دو وزارتخاته جهاد و نیرو و همچنین معاون اعتباری و عضو هیات عامل بانک کشاورزی، معاون اداره کل اعتبارات بانک کشاورزی، مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل و جمعی از فرمانداران و مدیران استانی با هدف بازدید از برخی طرح ها و پروژه های حوزه کشاورزی شهرستان پارس آباد همراه بود.

  خبر جدید  بزرگراه اردبیل ، مشگین شهر تکمیل می شود

  همچنین در این سفر موضوعات مختلفی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت. بازدید از مجتمع دامپروری و کارخانه قند کشت و صنعت مغان، شهرک گلخانه ای ۱۶۰۰ هکتاری مغان، سد میل و مغان، ناحیه ۲و۳ عمرانی اراضی پایاب سد خدآفرین و بازدید از مزارع کشت و صنعت پارس از اهم برنامه های این سفر بود.

  شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از توسعه پویا، تاریخ انتشار:۱۷آبان ۱۳۹۹، کدخبر: https://toseepooya.ir/ ، ۱۷۹۷۱

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , ,

 • نظرات کاربران در "حمایت تمام قد بانک کشاوری از برنامه‌های توسعه‌ای کشور"