امروز: جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ - - Friday, 18 June , 2021
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 11 اکتبر 2020 | کد خبر : 46961
 • شعار سال: سیدحجت مدنی با اشاره به اینکه توزیع نفت سفید در استان به‌صورت الکترونیکی انجام و سهمیه خانوار‌ها در کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب شارژ می‌شود، گفت: توزیع و ذخیره‌سازی نفت سفید نقاط سخت‌گذر روستایی در منطقه ...

  دریافت سهمیه سوخت زمستانی تا پایان آذرماه

  شعار سال: سیدحجت مدنی با اشاره به اینکه توزیع نفت سفید در استان به‌صورت الکترونیکی انجام و سهمیه خانوار‌ها در کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب شارژ می‌شود، گفت: توزیع و ذخیره‌سازی نفت سفید نقاط سخت‌گذر روستایی در منطقه از اولویت‌های اصلی این شرکت است و در این راه کارکنان تمامی تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا همچون گذشته این عمل به نحو احسن انجام شود.

  خبر جدید  آمارجرایم استان اردبیل نسبت به سایر استان های کشور مطلوب است

  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با اشاره به آغاز ذخیره‌سازی نفت سفید روستا‌های سخت‌گذر منطقه اردبیل هم‌زمان با فرا رسیدن فصل پاییز افزود: با برنامه‌ریزی، مدیریت مسئولان و کارشناسان و نیز تلاش کارکنان زحمتکش منطقه، ارسال سوخت زمستانی مناطق سخت‌گذر استان از اول مهرماه آغاز شده و تا ذخیره‌سازی صددرصد مقدار پیش‌بینی‌شده ادامه دارد و با توجه به افزایش میزان ظرفیت ذخیره‌سازی انبار‌های نفت، منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد و مشکلی در تأمین سوخت مورد نیاز هم‌استانی‌های عزیز در فصل سرد سال نخواهیم داشت و مردم شریف استان هیچ‌گونه نگرانی در این باره نداشته باشند.

  خبر جدید  گزارشی از مسکن مهر اردبیل

  ويبا اشاره به توزیع ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر نفت سفید در پنج ماه گذشته اظهار کرد: ساکنان نقاط سخت‌گذر استان تا پایان آذرماه فرصت دارند برای دریافت این سهمیه به فروشندگی‌های نفت سفید مراجعه کنند.

  گفتنی است، چهار ناحیه از ۶ ناحیه منطقه جزو نقاط سخت‌گذر است و ذخیره‌سازی سوخت زمستانی چند ماه زودتر از فرا رسیدن فصل سرما در این نواحی انجام می‌شود.

  خبر جدید  مسکن ارزان قیمت برای نیازمندان احداث می شود

  شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه اطلاع‌رسانی نفت و انرژی شانا، تاریخ انتشار خبر: ۵ مهر ۱۳۹۹، کد خبر: ۳۰۷۶۹۰، www.shana.ir

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , , , ,

 • نظرات کاربران در "دریافت سهمیه سوخت زمستانی تا پایان آذرماه"