امروز: پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸ - - Thursday, 23 January , 2020
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 25 آگوست 2019 | کد خبر : 45491
 • شعار سال: فرماندار شهرستان خلخال گفت: زیرساخت‌های تله سیژ و پیست اسکی مجهز خلخال با تامین اعتبارات به زودی فراهم می‌شود. فریدون بابایی شامگاه چهارشنبه در ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته دولت عنوان کرد: امیدواریم با فراهم شدن شرایط و امکانات ...

  زیرساخت‌های تله سیژ و پیست اسکی در خلخال فراهم می‌شود

  شعار سال: فرماندار شهرستان خلخال گفت: زیرساخت‌های تله سیژ و پیست اسکی مجهز خلخال با تامین اعتبارات به زودی فراهم می‌شود.

   فریدون بابایی شامگاه چهارشنبه در ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته دولت عنوان کرد: امیدواریم با فراهم شدن شرایط و امکانات شهرستان گردشگرخیز خلخال در جنوب استان اردبیل از مجهزترین امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله تله سیژ و اسکی برخوردار شود.

  وی از تداوم پیگیری‌ها برای فراهم شدن خریداری زیرساخت‌های مورد نیاز تله‌سیژ و پیست اسکی در سریعترین بازه زمانی خبر داد و یادآور شد: امیدواریم تا پیش از حضور رئیس جمهور در اردبیل «شهریورماه» پل معلق این شهرستان نیز آغاز به کار کند.

  خبر جدید  سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان منصوب شد

  فرماندار خلخال توجه به برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را یک ضرورت دانست و یادآور شد: توجه به شهرستان خلخال تنها نباید محدود به فعالیت‌های عمرانی باشد و تمامی مسئولان باید دست در دست هم برای اعتلای مفاهیم فرهنگی در تلاش باشند.

  بابایی به برنامه‌های پیش روی هفته دولت در خلخال نیز اشاره کرد و افزود: مسئولان در هفته دولت باید در بخش‌ها و روستاهای مختلف حضور داشته و علاوه بر خدمات رسانی مناسب به ارائه و تبیین شفاف عملکرد دولت و نظام بپردازند.

  خبر جدید  161 بازرسی از تجهیزات شهربازی در استان اردبیل انجام شده است

  به گفته وی مردمی برگزار شدن برنامه‌های هفته دولت و حضور حداکثری کارکنان دستگاه‌های مختلف اجرایی در پرشورتر برگزار شدن فعالیت‌ها مفید بوده و مورد تاکید است.

  فرماندار خلخال به بازدید استاندار اردبیل از شهرستان خلخال طی هفته دولت نیز اشاره کرد و یادآور شد: در طی این بازدید پروژه‌های مختلف شهری در مناطقی از هشجین و خورش رستم به بهره برداری رسیده و وضعیت جاده خلخال – کلور – درام نیز بررسی خواهد شد.
  شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار:۳۱مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۶۹۸۷۳۳،www.mehrnews.com

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  خبر جدید  آمارجرایم استان اردبیل نسبت به سایر استان های کشور مطلوب است
  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , , , , , , , ,

 • نظرات کاربران در "زیرساخت‌های تله سیژ و پیست اسکی در خلخال فراهم می‌شود"