امروز: سه شنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۸ - - Tuesday, 22 October , 2019
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ | کد خبر : 45491
 • شعار سال: فرماندار شهرستان خلخال گفت: زیرساخت‌های تله سیژ و پیست اسکی مجهز خلخال با تامین اعتبارات به زودی فراهم می‌شود.  فریدون بابایی شامگاه چهارشنبه در ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته دولت عنوان کرد: امیدواریم با فراهم شدن شرایط و امکانات ...

  زیرساخت‌های تله سیژ و پیست اسکی در خلخال فراهم می‌شود

  شعار سال: فرماندار شهرستان خلخال گفت: زیرساخت‌های تله سیژ و پیست اسکی مجهز خلخال با تامین اعتبارات به زودی فراهم می‌شود.

   فریدون بابایی شامگاه چهارشنبه در ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته دولت عنوان کرد: امیدواریم با فراهم شدن شرایط و امکانات شهرستان گردشگرخیز خلخال در جنوب استان اردبیل از مجهزترین امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله تله سیژ و اسکی برخوردار شود.

  وی از تداوم پیگیری‌ها برای فراهم شدن خریداری زیرساخت‌های مورد نیاز تله‌سیژ و پیست اسکی در سریعترین بازه زمانی خبر داد و یادآور شد: امیدواریم تا پیش از حضور رئیس جمهور در اردبیل «شهریورماه» پل معلق این شهرستان نیز آغاز به کار کند.

  فرماندار خلخال توجه به برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را یک ضرورت دانست و یادآور شد: توجه به شهرستان خلخال تنها نباید محدود به فعالیت‌های عمرانی باشد و تمامی مسئولان باید دست در دست هم برای اعتلای مفاهیم فرهنگی در تلاش باشند.

  بابایی به برنامه‌های پیش روی هفته دولت در خلخال نیز اشاره کرد و افزود: مسئولان در هفته دولت باید در بخش‌ها و روستاهای مختلف حضور داشته و علاوه بر خدمات رسانی مناسب به ارائه و تبیین شفاف عملکرد دولت و نظام بپردازند.

  به گفته وی مردمی برگزار شدن برنامه‌های هفته دولت و حضور حداکثری کارکنان دستگاه‌های مختلف اجرایی در پرشورتر برگزار شدن فعالیت‌ها مفید بوده و مورد تاکید است.

  فرماندار خلخال به بازدید استاندار اردبیل از شهرستان خلخال طی هفته دولت نیز اشاره کرد و یادآور شد: در طی این بازدید پروژه‌های مختلف شهری در مناطقی از هشجین و خورش رستم به بهره برداری رسیده و وضعیت جاده خلخال – کلور – درام نیز بررسی خواهد شد.
  شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار:۳۱مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۶۹۸۷۳۳،www.mehrnews.com

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

 • برچسب ها : , , , , , , , ,

 • نظرات کاربران در "زیرساخت‌های تله سیژ و پیست اسکی در خلخال فراهم می‌شود"