امروز: دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹ - - Monday, 25 January , 2021
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | کد خبر : 47024
 • شعار سال:فرماندار اردبیل در بازدید از چند روستای شهرستان اردبیل و دیدار با اهالی این روستاها که با حضور صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی انجام شد، عنوان کرد: تاکنون ۷ میلیارد ...

  صرف ۷ میلیارد تومان برای آسفالت و سنگ فرش روستا‌های اردبیل

  شعار سال:فرماندار اردبیل در بازدید از چند روستای شهرستان اردبیل و دیدار با اهالی این روستاها که با حضور صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی انجام شد، عنوان کرد: تاکنون ۷ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت و اجرای سنگ‌فرش معابر در روستاهای شهرستان اردبیل هزینه شده است.

  وی افزود: اجرای طرح هادی، آسفالت معابر روستاها و حل مشکل آب شرب از مطالبات جدی بسیاری از اهالی روستاها است که با اهتمام ویژه دستگاه‌های مربوط در روستاها شتاب می گیرد.

  خبر جدید  توانایی‌های نظام و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب تبیین شود

  فرماندار اردبیل از برنامه ریزی برای حل مشکل آب شرب برخی روستاهای شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: دراین زمینه جلسه ای باحضور نمایندگان منطقه و مسئولان کشوری و استانی در تهران برگزار می‌شود تا تصمیمات لازم اتخاذ شود.

  امامی یگانه افزود: اجرای طرح آبیاری نوین در روستاهای شهرستان نیز توسعه یافته و از کشاورزان منطقه تقاضا داریم با توجه به ارائه تسهیلات مناسب از این فرصت مهم برای توسعه آبیاری نوین و افرایش تولید محصولات و مدیریت آب استفاده کنند.

  خبر جدید  توانایی‌های نظام و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب تبیین شود

  وی گفت: باتوجه به کمبود اعتبارات شهرستانی با این‌حال درصد بالای این اعتبارات به پروژه‌ها و طرح های روستایی اختصاص یافته است.

  فرماندار اردبیل بر جذب اعتبارات ملی برای برخی پروژه‌ها وطرح‌ها روستایی با استفاده از ظرفیت استاندار اردبیل و نمایندگان منطقه توسط دستگاه‌های شهرستانی تاکید کرد.

  شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا ، تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ، کدخبر: ۹۹۲۸۴۴ ،www.ilna.news

  خبر جدید  ​عجیب‌ترین گورستان ایران

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , ,

 • نظرات کاربران در "صرف ۷ میلیارد تومان برای آسفالت و سنگ فرش روستا‌های اردبیل"