امروز: سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹ - - Tuesday, 26 May , 2020
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 11 مه 2020 | کد خبر : 46475
 • ترحم مصری، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو با اشاره به برگزاری جلساتی درخصوص ادامه کلاس‌های درسی این دانشگاه گفت: ...

  نیمسال دوم در دانشگاه محقق تا ۱۲ تیر ادامه می‌یابد / برنامه‌ریزی برای برگزاری امتحانات حضوری

  ترحم مصری، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو با اشاره به برگزاری جلساتی درخصوص ادامه کلاس‌های درسی این دانشگاه گفت: زیرساخت‌هایی در مدت کوتاه فراهم شده وغالب دانشجویان از این فرصت استفاده کردند و در کلاس‌ها حضور دارند؛ بنابراین تا زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا برای برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری دستوری نداده، برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی ادامه می‌یابد.

  خبر جدید  دانشگاه‌ها به کارگاه تمرین دموکراسی و هم‌اندیشی تبدیل شوند

  مصری با بیان اینکه در این مدت تجربه‌های خوبی در حوزه آموزش الکترونیک کسب کرده ایم، افزود: در خوش بینانه‌ترین حالت و اگر این روند را بدون مشکل ادامه دهیم و با توجه به اینکه چند هفته کلاس‌ها تشکیل نشد، به طول این نیمسال یک ماه اضافه شد و پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در دانشگاه محقق اردبیلی ۱۲ تیر خواهد بود.

  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی بیان کرد: امتحانات از ۱۷ تیر آغاز می‌شود و برخلاف سال‌های گذشته که طول برگزاری امتحانات دو هفته بود، این دوره امتحانات یک ماه طول خواهد کشید.

  خبر جدید  بودجه دانشگاه فرهنگیان به وزارت علوم ملحق می‌شود

  وی با بیان اینکه فعلا برنامه ریزی ما برای برگزاری امتحانات به صورت حضوری خواهد بود، گفت: با افزایش زمان امتحانات به یک ماه، از حضور بیش از حد دانشجویان در دانشگاه نیز جلوگیری می‌شود.

  مصری گفت: با این حال اگر باز هم امکان حضور دانشجویان در دانشگاه فراهم نباشد، برنامه ریزی‌های لازم انجام شده است.

  خبر جدید  بودجه دانشگاه فرهنگیان به وزارت علوم ملحق می‌شود

  وی بیان کرد: دوره کارگاهی برای استادان دانشگاه درخصوص نحوه آزمون سازی در فضای مجازی و با استفاده از یک نرم افزار و برنامه مجازی فردا در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود که اگر نیاز به برگزاری امتحانات به صورت مجازی هم باشد، آمادگی لازم را داشته باشیم.
  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , , ,

 • نظرات کاربران در "نیمسال دوم در دانشگاه محقق تا ۱۲ تیر ادامه می‌یابد / برنامه‌ریزی برای برگزاری امتحانات حضوری"