امروز: پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸ - - Thursday, 23 January , 2020
بانک پاسارگاد
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 | کد خبر : 45688
 • شعار سال: اکبر بهنام جو صبح امروز در بازدید از پروژه راه چهار بانده اردبیل مشگین شهر اظهار کرد: زیرسازی هشت کیلومتر بزرگراه نیز انجام شده و مراحل ...

  ۲۵کیلومتر از چهار بانده مشگین شهر در مهر ماه به بهره برداری می رسد

  شعار سال: اکبر بهنام جو صبح امروز در بازدید از پروژه راه چهار بانده اردبیل مشگین شهر اظهار کرد: زیرسازی هشت کیلومتر بزرگراه نیز انجام شده و مراحل روسازی و اتمام پروژه در صورت مساعد بودن شرایط جوی تاپایان سال به بهره برداری می رسد .
  وی با بیان اینکه مشکین شهر به قطب گردشگری تبدیل شده است افزود: این شهرستان باید دارای بزرگراه و چهار بانده باشد تا مسافران به راحتی بتوانند از موهبت الهی این منطقه بهره مند شوند .
  استاندار اردبیل توسعه و پیشرفت هر منطقه را در گروه توسعه راه مواصلاتی و اصلی دانست و گفت: برای اینکه بتوانیم از ظرفیت های موجود در منطقه استفاده بهینه داشته باشیم باید از نعمت بزرگراه و آزاد راه و راه های چهار بانده برخوردار باشیم .
  بهنام جو اظهار کرد: با راه اندازی کارخانه حدید مبتکران(کامیون سازی مشکین شهر) حدود ۵ هزار نفر در این کارخانه شاغل می شوند و برای تردد به این کارخانه نیازمند یک راه مناسب بودیم تا سال آینده همه مسیر تعریض و یا چهار بانده می شود .
  وی با بیان اینکه در طول ۴۰ سال گذشته تنها ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه در استان احداث شده است افزود: با پیگیری های مجدانه و افزایش اعتبار عمرانی برای استان ۳۵۰ کلیومتر در سه سال آینده بزرگراه احداث می شود و با توجه به شرایط اقتصادی موجود اعتبار عمرانی استان افزایش یافته است .
  این مسول با بیان اینکه تا ۱۴۰۰ آخرین وضعیت ۷۴۰ کلیومتر از راه های دارای اولویت استان مورد ارزیابی قرار می گیرد گفت: طبق جدول زمان بندی باید به میزان مسافت بزرگراه ها در این مدت افزوده شود و در سفر رییس محترم جمهور به استان عتبار لازم ملی پیش بینی شده و جز الویت ها قرار می گیرد .
  استاندار اردبیل در ادامه از کارخانه حدید مبتکران بازدید کرد و اخرین وضعیت فاز اول این کارخانه را جهت اقتتاح در سفر رییس جمهوری به استان مورد ارزیابی قرار داد .
  گفتنی است در این بازدید مجری پروژه راه اردبیل مشکین و نماینده دفتر نهاد رییس جمهور ، مدیران کل ادارات متبوعه حضور داشتند . شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ، تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸، کد مطلب: ۸۹۳۶۶۶ : www.borna.news.com

  لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

  خبر جدید  آمارجرایم استان اردبیل نسبت به سایر استان های کشور مطلوب است
  0/5 (0 نقد و بررسی)

 • برچسب ها : , , , , , , , , , ,

 • نظرات کاربران در "۲۵کیلومتر از چهار بانده مشگین شهر در مهر ماه به بهره برداری می رسد"