امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 35401
 • به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اردبیل، حجت الاسلام باوقار امام جمعه مشگین شهر با بیان اینکه با تکیه بر داشته های داخلی و باور جوانان بیشترمشکلات اقتصادی کشور قابل حل است افزود: وارد شدن ایران به باشگاه ...

  گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

  گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیلبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اردبیل، حجت الاسلام باوقار امام جمعه مشگین شهر با بیان اینکه با تکیه بر داشته های داخلی و باور جوانان بیشترمشکلات اقتصادی کشور قابل حل است افزود: وارد شدن ایران به باشگاه صادر کنندگان بنزین در جهان نمونه ای ازمیدان دادن به مهندسان جوان و مدیریت جهادی است.
  وی شکست نشست ورشو را رسوایی دیگری برای امریکا دانست وافزود: بیانیه اخیر مقام معظم رهبری نقشه راه دهه پنجم انقلاب است.
  حجت الاسلام محمدی امام جمعه موقت کوثر با اشاره به سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: زن در مکتب نورانی اسلام از جایگاه و منزلت والایی برخوردار است .
  وی افزود: بی شک رفع مشکلات اقتصادی کشور در گرو مدیریت جهادی و خدمت بی منت به مردم است.
  حجت اسلام اصغری امام جمعه سرعین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز از مسئولین خواست تا از ظرفیت جوانان در همه کارها استفاده کنند.
  وی از استاندار اردبیل خواست تا در حوزه گردشگری به این شهرستان توجه بیشتری داشته واجرای طرحها سرعت یابد.
  حجت الاسلام صفری امام جمعه لاهرود با اشاره به گرانی ارزاق و گوشت در کشور گفت: این حق مردم ما نیست که برای تامین معیشت خود در مشکل باشند.
  وی با اشاره به واگذاری زمین ها و مراتع این بخش به افرادی خاص از عملکرد اداره منابع طبیعی،جهادکشاورزی و ثبت اسناد مشگین شهر انتقاد کرد.
  حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر بر لزوم دستگیری از فقرا و نیازمندان در ساتانه سال نو تاکید کرد و افزود: قشر عظیمی از جامعه درتنگنای اقتصادی قرار دارند و دولتمردان و مسئولان وظیفه دارند که به فکر معیشت مردم باشند.
  وی خواستار نظارت هرچه بیشتر دولت بر قیمتها ، مبارزه با احتکار وگرانفروشی وعرضه متوازن کالاهاشد.
  حجت الاسلام قیاسی امام جمعه رضی با اشاره به حادثه تروریستی اخیر در زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تروریست های تکفیری و حامیان آنان بدانند که سپاه پاسخ محکم و شکننده ای به آنها خواهدداد.
  وی خواستار جلوگیری از مهاجرت روستاییان منطقه ارشق ،با تامین آب شرب و کشاورزی روستاها و حمایت از سرمایه گذاران طرحهای کوچک وزود بازده شد.
  حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین با بیان اینکه بسیاری از خانوارهای ایرانی در امرار معاش و تامین مایحتاج روزانه زندگی خود دچار مشکلات عدیده ای هستند از دولت و مجلس خواست برای مبارزه با رانت و فساد عزم جدی داشته و با بی عدالتی ، گرانفروشی، احتکار وعرضه تبعیض آمیز کالاها برخورد قاطع داشته باشند.
  وحجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری جشنواره زمستان بیدار در عنبران علیا این حرکت را گامی مهم برای شناساندن و معرفی داشته ها و ظرفیت های بکر منطقه دانست و گفت:روستاهای بخش عنبران با امکانات و زیرساختهای مناسب آماده پذیرایی از سرمایه گذاران در حوزه های مختلف بویژه گردشگری و بومگردی است.


  منبع :: http://ardabil.iribnews.ir

 • برچسب ها : , , , ,


 • نظرات کاربران در "گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل"