امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 38835
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، فرهاد نظریان عصر امروز در نخستین همایش فضای مجازی در اردبیل اظهار داشت: توطئههای دشمنان با بصیرت و هوشیاری ملت ایران در فضای مجازی خنثی میشود و برای سال ...

  نقشه‌های دشمنان با بصیرت در فضای مجازی خنثی می‌شود

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، فرهاد نظریان عصر امروز در نخستین همایش فضای مجازی در اردبیل اظهار داشت: توطئههای دشمنان با بصیرت و هوشیاری ملت ایران در فضای مجازی خنثی میشود و برای سال آینده برنامهریزی اساسی در حوزه فضای بسیج انجام یافته است.

  وی با اشاره به این که امروز در حوزه فضای مجازی بسیج اقدامات خوبی انجام یافته است افزرود: در این حوزه نیاز است تا تمام نقشههای دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کنیم.

  معاون فضای مجازی سازمان بسیج کشور گفت: نیاز است در فضای مجازی به صورت راهبردی و هدفمند ورود پیدا کنیم چرا که دشمنان و استکبار جهانی نقشهها و توطئههای زیادی دارند که باید با بصیرت و هوشیاری ملت ایران این نقشهها خنثی شوند.

  نظریان تصریح کرد: دشمنان در فضای مجازی اعتقادات مردم را زیرسئوال بردهاند و با تولید برنامههای مختلف درصدد هستند تا این برنامهها به همگان بیان شود و نقشههای دشمنان خنثی شود.

  وی بیان کرد: به کوری چشم دشمنان چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران را با عظمت و اقتدار پشت سر گذاشتهایم و انقلاب اسلامی ایران در سایه درایتهای مقام معظم رهبری و پشتیبانی ملت ایران با اقتدار و عظمت ادامهدار است و دشمنان و استکبار جهانی نمیتوانند به وعدههای خود دست یایند.

  نظریان تصریح کرد: با توجه به این که بالای ۸۹ درصد جمعیت کشور از اینترنت برخوردار هستند و این میزان ۷۳ میلیون را شامل میشود نیاز است در حوزه اینترنت و فضای مجازی اقدامات اساسی انجام شود.

  معاون فضای مجازی سازمان بسیج کشور گفت: ۱۵ میلیون نفر از اینترنتهای ثابت و ۸۵ درصد از طریق اینترنت موبایل تحت پوشش هستند که در این زمینه رسالتی خطیر و حساس داریم تا بتوانیم به اهداف پیشبرد انقلاب اسلامی ایران دست یابیم.

  انتهای پیام/ح


  منبع :: https://www.tasnimnews.com

 • برچسب ها :


 • نظرات کاربران در "نقشه‌های دشمنان با بصیرت در فضای مجازی خنثی می‌شود"