امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 38871
 • به گزارش ایکنا از اردبیل، صبح روز گذشته، ۱۷ اسفند ماه، مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانشجویی استان اردبیل با حضور سرهنگ عبدی معاون هماهنگ کننده و سرهنگ اسدی معاون اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و حجت الاسلام ...

  ۶۰۰ دانشجو از اردبیل، زائر سرزمین نور شدند

  ۶۰۰ دانشجو از اردبیل، زائر سرزمین نور شدندبه گزارش ایکنا از اردبیل، صبح روز گذشته، ۱۷ اسفند ماه، مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانشجویی استان اردبیل با حضور سرهنگ عبدی معاون هماهنگ کننده و سرهنگ اسدی معاون اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و حجت الاسلام عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان و روسای دانشگاههای اردبیل به همراه ۶۰۰ نفر از دانشجویان زائر در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار شد.
  اسحق رسولی، رئیس دانشگاه آزاد اردبیل، در ابتدای این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس از تمام کسانی که در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در جامعه تلاش میکنند قدردانی کرد و گفت: دفاع مقدس و شهدا نشان دادن که در عصر ما نیز انسانهای اسطورهای وجود دارند و میتوانند برای نسل جدید و ایندگان به عنوان نمونه و الگو مطرح شوند.
  وی با بیان اینکه شهدای ما چراغ راه و راهنمای ما در طی مسیر و رسیدن به سعادت محسوب میشوند خاطر نشان کرد: تاریخ نشان داده است که انسان بدون چراغ راهنما، از مسیر حرکت منحرف خواهد شد.
  رئیس دانشگاه آزاد اردبیل در ادامه سخنان خود به بیانات شهید مطهری در این عرصه اشاره کرد و گفت: سعادت در انتظار کسانی است که در سیر الی الله ثابت قدم باشند و در این راه شهدا بعنوان الگوهای عملی طی طریق و رسیدن به لقاء الله به حساب میایند.
  شایان ذکر است، کاروان دوم راهیان نور دانشجویی استان متشکل از دانشجویان دختر دانشگاههای استان، ۲۰ اسفند ماه از دانشگاه محقق اردبیلی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس عازم جنوب کشور خواهند شد.
  انتهای پیام


  منبع :: http://ardabil.iqna.ir

 • برچسب ها : , , , ,


 • نظرات کاربران در "۶۰۰ دانشجو از اردبیل، زائر سرزمین نور شدند"