امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39155
 • به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، اکبر بهنام جو بیان کرد: در قیمت گذاری مواد غذایی و میوه شب عید باید دقت لازم اعمال و از گران فروشی ها جلوگیری شود.وی گفت: بر اساس اعلام اداره تعاون روستایی ...

  تاکید استاندار به نظارت دقیق در توزیع میوه شب عید

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، اکبر بهنام جو بیان کرد: در قیمت گذاری مواد غذایی و میوه شب عیدتاکید استاندار به نظارت دقیق در توزیع میوه شب عید باید دقت لازم اعمال و از گران فروشی ها جلوگیری شود.
  وی گفت: بر اساس اعلام اداره تعاون روستایی استان ، قیمت هر کیلوگرم سیب شش هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت هر کیلو پرتقال سه هزار و ۵۰۰ تومان می باشد که در ۳۲ غرفه که توسط شهرداری اردبیل در نقاط مختلف شهر برپا شده است ، عرضه می شود.
  بهنام جو همچنین با تاکید بر نظارت دقیق بر روند توزیع نهاده های دامی برای مرغداران به قیمت مصوب، خواستار جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت گوشت مرغ در استان شد.
  استاندار اردبیل ادامه داد : با تعیین سقف قیمت بر اساس قیمت نهاده های دامی ، جلوی افزایش قیمت مرغ گرفته شده و با متخلفان برخورد شود.
  وی افزود: مسوولان حوزه جهاد کشاورزی نسبت به تامین حواله خرید نهاده های دامی برای مرغداران دقت کنند و سهمیه مرغداران را با هدف حفظ ثبات در بازار پیگیری نمایند.


  منبع :: http://ardabil.iribnews.ir

 • برچسب ها : , , , ,


 • نظرات کاربران در "تاکید استاندار به نظارت دقیق در توزیع میوه شب عید"