امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39187
 • به گزارش خبرگزاری مهر، ارژنگ عزیزی شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی مستندات تعهدات اشتغال زایی دستگاه‌های اجرایی استان با اشاره به ضرورت تدوین سند آمایش توسعه شهرستان‌ها، ...

  سند آمایش اردبیل نهایی می‌شود/دستگاه‌ها برنامه اشتغال ارائه کنند

  به گزارش خبرگزاری مهر، ارژنگ عزیزی شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی مستندات تعهدات اشتغال زایی دستگاه‌های اجرایی استان با اشاره به ضرورت تدوین سند آمایش توسعه شهرستان‌ها، افزود: در راستای توجه به نیازهای مناطق مختلف تا کنون بیش از ۱۸ هزار نفر در سامانه پنجره واحد اشتغال استان راستی آزمایی و ثبت شده است.

  وی افزود: مجموعه تیم مدیریتی استان خود را ملزم به ایجاد فرصت‌های شغلی می‌داند و از ابتدای امسال تاکنون گام‌های مهمی در تحقق این مهم برداشته شده است.

  سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل همچنین به ضرورت حل مشکلات پروژه‌های مهم برای ایجاد اشتغال اشاره کرد و یادآور شد: به عنوان نمونه برای راه اندازی کارخانه تولید ماشین‌های سنگین جدید مبتکران مشگین‌شهر لازم بود که ۵۰۰ نفر تکنسین در حوزه‌های تخصصی مانند برق، مکانیک و… دوره مهارت‌های خاص را سپری کنند که با هماهنگی‌های انجام شده این افراد هم اکنون در سازمان فنی و حرفه‌ای مشغول سپری کردن دوره‌های مهارت آموزی خود می‌باشند.

  وی در ادامه یادآور شد: با هماهنگی‌هایی که انجام گرفت مقرر شد تمامی دستگاه‌های اجرایی استان برنامه‌های اشتغال خود را برای سال آینده به همراه الزامات لازم برای تحقق آن ارائه نمایند و با شروع سال جدید تمامی تلاشمان را برای انجام تعهدات، بسیج خواهیم کرد.

  گفتنی است در ادامه این جلسه قاسم رحیمی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: در بحث پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در سال جاری بیش از ۲۲۰ میلیارد ریال از طریق بانک‌های عامل استان پرداخت شده است که نسبت به سال گذشته شاهد افزایش ۲۲۰ درصدی هستیم.

  کد خبر ۴۵۶۷۸۸۹


  منبع :: https://www.mehrnews.com

 • برچسب ها : , , ,


 • نظرات کاربران در "سند آمایش اردبیل نهایی می‌شود/دستگاه‌ها برنامه اشتغال ارائه کنند"