امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39193
 • به گزارش ایرنا ، جواد زنجانی روز پنجشنبه در جلسه هماهنگی پاکسازی ورودی های شهر افزود: پیرو تاکید استاندار اردبیل مبنی بر پاکسازی زباله و نخاله‌ های تخلیه شده در حواشی محور‌های مواصلاتی و نهادهای مربوطه بویژه شهرداری اردبیل ...

  مسیر‌های منتهی به شهر اردبیل پاکسازی می‌شود

  به گزارش ایرنا ، جواد زنجانی روز پنجشنبه در جلسه هماهنگی پاکسازی ورودی های شهر افزود: پیرو تاکید استاندار اردبیل مبنی بر پاکسازی زباله و نخاله‌ های تخلیه شده در حواشی محور‌های مواصلاتی و نهادهای مربوطه بویژه شهرداری اردبیل با همکاری سازمان های مردم نهاد در این امر مشارکت خواهند کرد.
  وی بیان کرد: زباله های و کیسه های رهاشده در حواشی جاده ها ،سیمای شهر را مخدوش کرده و برای استقبال از مهمانان نوروزی باید همه نهادها اعم از محیط زیست و شهرداری در پاکسازی مسیر اهتمام جدی داشته باشند.
  فرماندار اردبیل افزود: منابع طبیعی هم می تواند با درختکاری در حاشیه جاده ها مناظر خوبی را در ورودی های شهر ایجاد کند.
  زنجانی ادامه داد: به این منظور ۲۵ اسفندماه مسیر اردبیل – پلیس راه نمین ، مسیر اردبیل – سرعین ، مسیر اردبیل – پلیس راه مغان و اردبیل به سمت خلخال با حضور نیروهای شهرداری ، محیط زیست و سازمان های مردم نهاد پاکسازی می شود.
  وی گفت: با استفاده از ظرفیت‌ های شهرستان اردبیل آمادگی کامل برای استقبال از مسافران نوروزی را داریم و میزبان خوبی برای مسافران و میهمانان نوروزی خواهیم بود.
  ۷۱۱۰/ ۱۲۵۷


  منبع :: http://www.irna.ir

 • برچسب ها : , , ,


 • نظرات کاربران در "مسیر‌های منتهی به شهر اردبیل پاکسازی می‌شود"