امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39181
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، نادر فلاحی صبح امروز در جلسه دستگاههای اجرایی استان و دستگاه قضائی در آستانه عید نوروز در اردبیل اظهار داشت:نرخ آبگرمهای معدنی اردبیل براساس ارائه خدمات و کیفیت و ...

  نرخ آبگرم‌های معدنی اردبیل براساس ارائه خدمات تعیین می‌شود

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، نادر فلاحی صبح امروز در جلسه دستگاههای اجرایی استان و دستگاه قضائی در آستانه عید نوروز در اردبیل اظهار داشت:نرخ آبگرمهای معدنی اردبیل براساس ارائه خدمات و کیفیت و دبی آب تعیین میشود

  وی با اشاره به این کمیتهای در این زمینه تشکیل یافته تا نرخ آبهای گرم معدنی را مشص کند بیان کرد: تا پایان شهریور ماه هیچ افزایشی در قیمت آبگرمهای معدنی وجود نخواهد داشت و درصدد هستیم با تعیین نرخ جدید سال آینده رضایت همهجانبه مسافران و گردشگران و صاحبان آبگرمهای معدنی و سرمایهگذاران را فراهم کنیم.

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: براساس مصوبه جدید مدیریت آبگرمهای معدنی به میراث فرهنگی استان اردبیل اختصاص یافته است و در این زمینه استاندار اردبیل، آب منطقهای و فرمانداران همکاری خوبی داشتهاند که نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

  فلاحی از تشدید نظارتها با همکاری میراث فرهنگی و دستگاه قضائی در آستانه تعطیلات نوروزی در آبگرمهای معدنی استان خبر داد و بیان کرد: این نظارتها تداوم دارد بوده تا در آستانه نوروز خدمات ویژهای به گردشگران ارائه شود تا گردشگران رضایت همهجانبهای داشته باشند.

  وی از نظارت بر بهداشت و مسائل ایمنی آبگرمهای معدنی خبر داد و افزود: هدف ما این جلب رضایت همهجانبه گردشگران و مسافران است و در این زمینه برنامهریزی خوبی انجام یافته است.

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اهتمام و توجه جدی دستگاه قضائی استان در حوزه گردشگری تشکر و قدردانی کرد و بیان کرد: تعامل همهجانبهای وجود دارد تا زیرساختهای لازم برای حضور گردشگران فراهم شود.

  فلاحی تصریح کرد: براساس پیشبینیهای انجام یافته انتظار میرود امسال شاهد ۲۰ درصدی مسافران در تعطیلات نوروزی باشیم که در این زمینه دستگاههای اجرایی استان باید زیرساختهای لازم را فراهم کنتد تا دغدغهای باقی نماند.

  فلاحی از آموزش پزشکان برای حضور وفعالیت در آب درمانیهای استان خبر داد و بیان کرد: تفاهمنامهای با ترکیه انجام شده تا شاهد حضور پزشکان مجرب در آبدرمانیهای استان باشیم.

  وی از آمادگی ۲ هزار تخت با ۲۲۰ واحد اقامتی برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد و افزود: زیرساختهای لازم برای حضور گردشگران داخلی و خارجی در اردبیل فراهم شده است.

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از راهاندازی نمایشگاه معرفی دستاوردهای استان در نگارخانه عطایی خبر داد و افزود: در این نمایشگاه در قالب یک هزار و ۴۰ عکس در جادههای استان به گردشگران معرفی میشود.

  وی یکی از طرحهای ویژه استاندار اردبیل را پاکسازی ورودی شهر اردبیل برشمرد و افزود: در این زمینه فراخوان داده شده تا ورودی شهرهای اردبیل پاک شوند.

  انتهای پیام/ش


  منبع :: https://www.tasnimnews.com

 • برچسب ها :


 • نظرات کاربران در "نرخ آبگرم‌های معدنی اردبیل براساس ارائه خدمات تعیین می‌شود"