امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39197
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد اهلی ظهر امروز در جریان بازدید از اراضی نواحی صنعتی جدید شهرستان نمین اظهار داشت: طبق برنامهریزی انجام شده و بر اساس برنامه ششم توسعه در نظر داریم ...

  ‌ایجاد نواحی صنعتی جدید در اردبیل؛ سهم بخش خصوصی ۵۰ درصد است

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد اهلی ظهر امروز در جریان بازدید از اراضی نواحی صنعتی جدید شهرستان نمین اظهار داشت: طبق برنامهریزی انجام شده و بر اساس برنامه ششم توسعه در نظر داریم ۱۲ نواحی جدید صنعتی به تعداد موجود در استان اضافه کنیم که در این زمینه هم بخش دولتی و هم بخش خصوصی سهم قابل توجهی در احداث و راهاندازی این شهرک و نواحی دارند.

  وی با اشاره به اینکههشت ناحیه جدید صنعتی در بخش دولتی و ۶ ناحیه دیگر نیز در بخش خصوصی ایحاد میشود، افزود: ورود بخش خصوصی به این حوزه از ابتدای کار در دستور کار بوده و شاهد هستیم که با رونق زیرساختهای لازم در منطقه ورود سرمایهداران و سرمایهگذاران بخش خصوصی به امر اشتغال و اقتصاد در استان افزایش یافته است.

  سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیلگفت: این نواحی جدید صنعتی روستا محور بوده و با مطالعات امکان سنجی و مکان یابی در استان شناسایی و ایجاد میشود کههدف اصلی در این زمینه پربار ساختن حوزه اشتغال روستایی و ایجاد اشتغال پایدار روستایی در کنار ظرفیتهای موجود این مناطق است.

  اهلی از قرارگیری بیشتر مساحت شهرکهای صنعتی و نواحی صنعتی در شهرستان نمین خبر داد و تصریح کرد: این موضوع معرف این مهم است که شهرستان نمین در کنار سایر ظرفیتها پتانسیل خوبی در حوزه راهاندازی و ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی دارد.

  وی از ایجاد و راهاندازی دو ناحیه صنعتی جدید در شهرستان نمین خبر داد و بیان کرد:دو ناحیه جدید صنعتی در شهرستان نمین و در بخشهای ویلکیج و عنبران ایجاد میشود که برنامه ها و مطالعات اولیه آنها نیز انجام شده است.

  به گفته سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل قرار است شهرک صنعتی شماره ۲ در راستای تقاضا محوری بودن و آماده بودن امکانات زیرساختی، بیش از ۱۲۵ هکتار دیگر از ضلعهای مختلف توسعه یابد.

  انتهای پیام/ش


  منبع :: https://www.tasnimnews.com

 • برچسب ها :


 • نظرات کاربران در "‌ایجاد نواحی صنعتی جدید در اردبیل؛ سهم بخش خصوصی ۵۰ درصد است"