امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39195
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رامین صادقی عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در راستای سیاست تشدید بازرسی و تسریع در رسیدگی به تخلفات و برخورد قاطع با متخلفان و سوداگران ...

  ‌بیش از ۲۸ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی اردبیل انجام شد

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رامین صادقی عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در راستای سیاست تشدید بازرسی و تسریع در رسیدگی به تخلفات و برخورد قاطع با متخلفان و سوداگران اقتصادی، بازرسان سازمان با گذشت ۵۰ روز از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۸ حدود۲۸ هزار و ۵۴۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی، توزیعی،خدماتیرا انجام دادند.

  وی با اشاره به اینکه از این مجموع تعداد ۸۹۵ واحد متخلف به علت گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و سایر موارد شناسایی شدند، افزود:هر یک از این واحدها بعد از پروسه تشکیل پروندهتخلف جهت صدور رای به شعب تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

  سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: براساس گزارش واصله در همین مدت تعداد ۵۲۶ مورد گزارش مردمی و ناظرین افتخاری دریافت که پس از انجام تحقیقات تکمیلی و کارشناسی، مجموعا مورد رسیدگی قرار گرفتند که تعداد ۶۱ واحد، تخلف صنفی داشته است.

  به گفته صادقیتعداد ۲ هزار و ۱۱۹ مورد بازرسی از بازار میوه و مرکبات، یک هزار و ۴۶۰ مورد بازرسی از شیرینی جات، آجیل و خشکبار، پوشاک و کیف و کفش، تعداد دو هزار و ۴۸۴ مورد بازرسی انجام و در مجموع ۲۳۶ پرونده تخلف تنظیم و جهت رسیدگی به مراجع قانونی ارسال شده است .

  وی با بیان اینکه بازرسیها به صورت دورهای همچنان تداوم دارد، اظهار کرد: شهروندان عزیز میتوانند برای جلوگیری از سود جویی برخی از واحدهای صنفی، در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، کمفروشی، حراج غیرقانونی و سایر موارد در واحدهای صنفی ، مراتب را بصورت حضوری یا از طریق تماس با سامانه ۱۲۴ واحد رسیدگی به شکایات مردمی در مرکز استان و شهرستان های تابعه اطلاع دهند تا سر یعا رسیدگی گردد.

  انتهای پیام/ش


  منبع :: https://www.tasnimnews.com

 • برچسب ها :


 • نظرات کاربران در "‌بیش از ۲۸ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی اردبیل انجام شد"