امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39209
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیماز اردبیل، حجتالاسلام مهدی ستوده عصر امروز در جلسه هماهنگی مراسم اعتکاف اظهار داشت: ثبتنام از داوطلبان شرکت در مراسم معنوی اعتکاف که امسال مقارن با نخستین روزهای عید نوروز است، از ...

  اردبیل|برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۳۵ مسجد اردبیل

  به گزارش خبرگزاری تسنیماز اردبیل، حجتالاسلام مهدی ستوده عصر امروز در جلسه هماهنگی مراسم اعتکاف اظهار داشت: ثبتنام از داوطلبان شرکت در مراسم معنوی اعتکاف که امسال مقارن با نخستین روزهای عید نوروز است، از فردا ۲۴ اسفند ماه آغاز میشود و تا ۲۷ اسفندماه ادامه دارد.

  وی با اشاره به اینکهثبت نام برای شرکت در این مراسم معنوی و روحانی از۲۴ تا ۲۷ اسفند ادامه خواهد داشت: متقاضیان و مومنان هماستانی میتوانند در تاریخ مذکور از ساعت ۱۱ تا اذان ظهر و ۱۵ تا اذان مغرب به محل و مساجد معین و مشخص جهت نامنویسی مراجعه نمایند.

  سرپرست اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل تصریح کرد:برای نامنویسی و ثبتنام برادارن مسجد ابوالفضل سبلان، مسجد ابوالفضل شهرک سینا، مسجد فاطمه الزهرا و مسجد جامع اردبیل و برای خواهران مساجد حافظ، قدس، نواب صفوی و سادات اردبیل تدارک دیده شده است.

  به گفته ستوده این مراسم معنوی از ۲۹ اسفند آغاز و تا ۲ فروردین ۹۸ در ۳۵ مسجد استان اردبیل ادامه خواهد داشت.

  وی اظهار کرد: سال گذشته بیش از ۳ هزار معتکف در مساجد تعیین شده استان به عبادت و راز و نیاز با خدای خویش پرداختند که امسال پیشبینی میشود بر این تعداد افزوده شود که در این زمینه برنامهریزی و تدارکات لازم و ویژه انجام شده است.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل مراسم اعتکاف را دارای رویکرد تذهیبی، تعلیمی و تربیتی و مقابله به آسیبهای اجتماعی دانست و اظهار کرد: باتوجه به اینکه بیشتر افراد شرکتکننده در مراسم اعتکاف جوانان و افراد زیر ۴۰ سال هستند میتوان از این ظرفیت در راستای آگاهسازی نوجوانان و جوانان با برنامهریزیهای لازم و اساسی بهرهمند شد.

  انتهای پیام/ش


  منبع :: https://www.tasnimnews.com

 • برچسب ها :


 • نظرات کاربران در "اردبیل|برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۳۵ مسجد اردبیل"