امروز: پنج شنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Thursday, 21 March , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39207
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رامین معبودی عصر امروزدر جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در اردبیل با اشاره به اینکهامسال طرح امداد و نجات نوروزی این جمعیت از 25 اسفند ماه شروع و تا ...

  اکیپ‌های نوروزی هلال احمر اردبیل به حالت آماده‌باش درآمدند

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رامین معبودی عصر امروزدر جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در اردبیل با اشاره به اینکهامسال طرح امداد و نجات نوروزی این جمعیت از ۲۵ اسفند ماه شروع و تا هفدهم فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت اظهار داشت: در طرح امداد و نجات نوروز ۹۸ نزدیک به۲ هزار و ۲۴۴ نفر روز از نجاتگران در ۲۰ پایگاهامداد و نجات در استان حضور مییابند.

  وی با اشاره به اینکهطرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی نیز امسال توسط نیروها و امدادگران جمعیت هلال احمر استان برگزار میشود، افزود: نجاتگران استان در نوروز ۹۸ با طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در خدمت هموطنان خواهند بود که در این راستا یک هزار و ۳۸۶ نفر روز از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان در ۱۵ پست ثابت در ورودی شهرها نیز به ارائه خدمات میپردازند.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ضمن ابراز خرسندی و رضایت از فعالیت جوانان داوطلب و امدادگران و نجاتگران هلال احمر، گفت: میانگین زمان حضور نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان اردبیل در سر صحنه حوادث و سوانحمانند تصادفات ۱۱ دقیقه و ۴۴ ثانیه است در حالی که رقم میانگین آن در کشور بیش از ۱۲ دقیقه است.

  معبودی از برگزاریطرح فرشتگان رحمت خبر داد و تصریح کرد:در این طرح جمعیت هلال احمر حلقه اتصال بین توانمندان و نیازمندان است و کمکهای خیرین را جمع آوری کرده و با حفظ کرامت در بین نیازمندان توزیع میکند.

  وی همچنین از افزوده شدن ۲ دستگاه خودرو ست نجات به مبلغ حدود ۴۰ میلیارد ریال به ناوگان خودروی جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد و افزود: در مجموع ۲۰ دستگاه خودرو آمبولانس ، ۱۱ دستگاه خودروی ست نجات، ۱۰ دستگاه خودرو کمک دار، یک فروند بالگرد هوایی، تیم های واکنش سریع و تیم توانا در تعطیلات نوروز در خدمت هموطنان و مسافران خواهند بود.

  انتهای پیام/ش


  منبع :: https://www.tasnimnews.com

 • برچسب ها :


 • نظرات کاربران در "اکیپ‌های نوروزی هلال احمر اردبیل به حالت آماده‌باش درآمدند"