سبلان 24 | ۲۵۸ میلیارد تومان پروژه شهرداری اردبیل به بهره‌برداری رسید
امروز: شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Saturday, 20 April , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 39389
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز ندایی بعد از ظهر امروز در همایش شهرداران استان اردبیل اظهار داشت: اتکا به کمکهای دولتی شهرداریها برای اجرای پروژهها اولویت اساسی است و باید درآمدزایی محلی برای ...

  ۲۵۸ میلیارد تومان پروژه شهرداری اردبیل به بهره‌برداری رسید

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز ندایی بعد از ظهر امروز در همایش شهرداران استان اردبیل اظهار داشت: اتکا به کمکهای دولتی شهرداریها برای اجرای پروژهها اولویت اساسی است و باید درآمدزایی محلی برای اجرای پروژهها مبنای کار قرار گیرد و استقلال مالی در این زمینه مبنای کار قرار گیرد.

  وی بیان کرد: اهمیت به پروژهها با محتواهای خاص با همکاری سازمان همیاری شهردلریها اولویت اساسی است و باید با عملکرد شفاف مالی ادامه یابد تا بتوان با رفع شبهه در توسعه عملکردها به شکل قابل قبول عمل کنیم و اجرای پروژهها را با جدیت ادامه دهیم که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: ۲۳۰ پروژه شهرداری اردبیل با ۲۵۸ میلیارد تومان اعتبار به بهرهبرداری رسید و ۶۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمکهای دولتی به شهرداریهای استان تخصیص یافته که در این زمینه اجرای باکیفیت کار برای ما اولویت اساسی است.

  ندایی تصریح کرد: اجرای پروژههای مختلف با در نظر گرفتن کیفیت لازمه اساسی است و در این زمینه تنها نباید به اجرای اقدامات عمرانی بسنده کرد و باید حوزههای اقتصادی، گردشگری، فرهنگی و توسعه پایدار شهری را نیز در اولویت کاری قرار داد که در این زمینه باید مطالعه پروژههای شهری متناسب با نیاز شهری اولویت باشد.

  وی بیان کرد: انتظار داریم سال آینده پروژههای شهری با در نظر گرفتن فصل کاری با جدیت ادامه پیدا کند تا بتوانیم در توسعه اجرای پروژهها به شکل مناسب عمل کرده و اجرای این پروژهها را تسریع ببخشیم که این مسئله برای ما یک اولویت اساسی و مهم است.

  انتهای پیام/ ز


  منبع :: https://www.tasnimnews.com

 • برچسب ها :


 • نظرات کاربران در "۲۵۸ میلیارد تومان پروژه شهرداری اردبیل به بهره‌برداری رسید"