سبلان 24 | جشن گلریزان مهدوی ویژه کودکان بی‌بضاعت در اردبیل برگزار می‌شود
امروز: شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Saturday, 20 April , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ | کد خبر : 39871
 • - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز محسنی عصر امروز در جلسه تشریح برنامههای بنیاد مهدی موعود(عج) استان اردبیل اظهار داشت: به مناسبت نیمه شعبان و حمایت از کودکان بیبضاعت جشن گلریزان مهدوی ویژه کودکان ...

  جشن گلریزان مهدوی ویژه کودکان بی‌بضاعت در اردبیل برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز محسنی عصر امروز در جلسه تشریح برنامههای بنیاد مهدی موعود(عج) استان اردبیل اظهار داشت: به مناسبت نیمه شعبان و حمایت از کودکان بیبضاعت جشن گلریزان مهدوی ویژه کودکان بیبضاعت در اردبیل برگزار میشود.

  وی بیان کرد: از جمله برنامههای پیشبینی شده برای این ایام میتوان به جشن و مسابقه و نقاشی اشاره کرد که طی روزهای ۲۳ تا ۳۱ فروردین ماه برگزار میشود و برپایی ایستگاه های نقاشی و شعر و برپایی نمایشگاه را نیز در دستور کار قرار دادهایم و برگزاری احیای باشکوه شب نیمه شعبان از شاخصترین برنامههای ما است.

  مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) استان اردبیل تصریح کرد: این جشن ۲۷ فروردین ماه در سالن ولایت اردبیل برگزار میشود که در زمینه برگزاری این جشن موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) مشارکت دارد و در تلاش هستیم این برنامهها را به شکل باشکوه برگزار کرده و فرهنگسازی مهدوی در بین همگان داشته باشیم.

  محسنی تصریح کرد: اهمیت به برگزاری برنامههای ویژه شعبان یک اولویت اساسی است که باید در این زمینه از تمام ظرفیتهای موجود برای برگزاری هر چه باشکوه این مراسم استفاده شود که این مسئله برای ما اولویت اساسی بوده و در تلاش هستیم این برنامهها را آن طور که باید و شاید به صورت مهدوی برگزار کنیم.

  وی بیان کرد: از جمله دیگر برنامهها برای این ایام میتوان به برگزاری پیاده روی باشکوه «حرم تا حرم» در مسیر حرمین امامزاده صالح(ع) تا امامزاده سیدصدرالدین با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و با محور ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار اشاره کرد که تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

  انتهای پیام/ ت


  منبع :: https://www.tasnimnews.com

 • برچسب ها :


 • نظرات کاربران در "جشن گلریزان مهدوی ویژه کودکان بی‌بضاعت در اردبیل برگزار می‌شود"