سبلان 24 | پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اقدام اخیر آمریکا را محکوم کردند
امروز: شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Saturday, 20 April , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ | کد خبر : 39957
 • به گزارش خبرنگار مهر، رؤسا، اساتید، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در محکومیت طرح دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران ...

  پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اقدام اخیر آمریکا را محکوم کردند

  به گزارش خبرنگار مهر، رؤسا، اساتید، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در محکومیت طرح دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی با تجمع در محوطه مسجد امام علی (ع) دانشگاه حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام داشتند.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در حاشیه این مراسم گفت: اقدام نابخردانه ترامپ در قراردادن نام پر افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی نشانه درماندگی و استیصال سردمداران آمریکا در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

  قدرت اخوان اکبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یکی از دستاوردهای بزرگ و قدرتمند انقلاب اسلامی برشمرد و یادآور شد: این نهاد انقلابی علاوه بر حفظ امنیت داخلی و پیروزی‌های برون مرزی در کشورهای عراق، سوریه، لبنان و یمن در عرصه‌های سازندگی، عمران، خدمت‌رسانی به محرومان، امور فرهنگی، هنری و تولید فکر انقلابی، نقش‌آفرینی کرده و در بین مردم فهیم ایران محبویت فزاینده ای دارد.

  وی با تبریک روز پاسدار، ضمن اعلام انزجار از حرکت شیطانی آمریکا و صهیونیست‌ها تاکید کرد که دانشگاه علوم پزشکی اردبیل حمایت خود را از سپاه پاسداران به عنوان سازمانی که مولود انقلاب اسلامی است ابراز داشته و اعلام می‌کنیم که ثابت قدم تر از گذشته در کنار سبزپوشان انقلاب اسلامی خواهیم ماند.

  کد خبر ۴۵۸۸۱۹۷


  منبع :: https://www.mehrnews.com

 • برچسب ها : , ,


 • نظرات کاربران در "پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اقدام اخیر آمریکا را محکوم کردند"