سبلان 24 | تشریح تأثیر طرح یونی هتل بر صنعت گردشگری استان اردبیل رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: هدف ما اجرای طرح‌های مستمر است که طرح یونی هتل می‌تواند سال‌های متمادی در صنعت گردشگری این استان تأثیرگذار باشد. " />
امروز: شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸ - - Saturday, 20 April , 2019
بانک پاسارگاد شعار سال
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | کد خبر : 40071
 • به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اردبیل، اسحاق رسولی عصر امروز در جلسه کارگروه عمران و معماری کهبا حضور مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری تمدن آزاد پارس ...

  تشریح تأثیر طرح یونی هتل بر صنعت گردشگری استان اردبیل

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اردبیل، اسحاق رسولی عصر امروز در جلسه کارگروه عمران و معماری کهبا حضور مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری تمدن آزاد پارس (تگتاپ) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به مطالعات اولیه و امکانسنجی انجام شده در دو حوزهسلامت و گردشگری، مسئولیت اجتماعی استان اردبیل تعریف شده و پروژههای دانشگاه بیشتر بر این دو حوزه تمرکز دارند.

  وی افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل فعالیتهای وسیعی در حوزههای مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی انجام میشود و در این خصوص، بحث مسئلهگرایی و تأثیر دانشگاه بر توسعهاستان اردبیل در نظر گرفته شده و فعالیتهایی انجام میشود که نقش دانشگاه بهطور کامل قابلمشاهده و ملموس باشد.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل،هتل آموزشی را از طرحهای برجسته دانشگاه برشمرد و اضافه کرد: هدف ما اجرای طرحهای مستمر است که طرح یونی هتل میتواند سالهای متمادی در صنعت گردشگری استان تأثیرگذار باشد.

  رسولیتصریح کرد: هدف هتل آموزشی رقابت با هتلها نیست؛ بلکههدف ما کارهای آموزشی است که تکمیلکننده زنجیرهارزش صنعت گردشگری است.

  مدیرعامل شرکت توسعهگردشگری تمدن آزاد پارس نیز بیان کرد: نگاه دانشگاه به گردشگری توجه به موضوعات جدید است که میتواند در توسعهپایدار این صنعت نقش اساسی داشته باشد.

  کیارش کمالی به نقش شرکت تگتاپ اشاره کرد و یادآور شد: یکی از مأموریتهای شرکت، شناسایی و تغییر کاربری در حوزهگردشگری بود تا درآمد غیرشهریهای ایجاد شود.

  وی توضیح داد: توجه به موضوع آموزش و پژوهش با رویکرد اقتصادی در این صنعت میتواند دانشگاه را به یک قطب آموزش گردشگری در کشور تبدیل کند.

  انتهای پیام/۴۰۷۸/


  منبع :: http://ana.ir

 • برچسب ها : , , , , , , ,


 • نظرات کاربران در "تشریح تأثیر طرح یونی هتل بر صنعت گردشگری استان اردبیل"